[Prototype] RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A [Prototype] játékra épülő magyar szerepjáték.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Beszélgetés *OFF-topic*

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 29, 2012 7:32 pm

Thx. Mostmár az első normálisabb képhez tényleg nem kell több 1-2 hétnél MAX.
Amúgy nézte valaki mostanában a chat-et? Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 2264970690
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 29, 2012 9:42 pm

Én most igen ×,D Ha elkaplak legközelebb, mármint ha látom, hogy itt vagy, vagy valaki, akkor felmegyek ×,D De általában nincs itt senki Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 589397617
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeVas. Jún. 03, 2012 11:45 pm

Azalatt az idő alatt amióta ígérgetem itt Mack-et, többet tanultam a progiról, mint az azelőtti fél évben Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 250319431

__________________________________________________________________________________________

Valamennyit javultam azalatt a kis idő alatt, és most ez a lép lesz a válasz arra, hogy szálanként lesz-e a haja.
Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Haj

Nyugi ez nem Mack feje, nem ilyen béna lesz. Ez csak egy kis bemutató :)
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimePént. Jún. 08, 2012 8:09 pm

Vááááh *3* Tiszta élethű, milyen puhának látsziiik Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 1228664435 Nagyon-nagyon jó!! :O
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 26, 2012 4:43 pm

Ki vagyunk halva x,D Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 3483132913

Amúgy szerintem is nagyon jó! Ilyen legyen!! Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 3458555920
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimePént. Júl. 06, 2012 10:43 pm

Egyetértek azzal, hogy puhának látszik, nagyon élethű az egész, nagyon-nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz készen az egész! *.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeVas. Júl. 08, 2012 12:37 am

Kb 1 hónapig nem leszek most gép előtt úgyhogy kis gondban vagyok. Amúgy majdnem kész van már, csak az arcának egy része, a nadrágja, cipője és dzsekije hiányzik. A teste többi része és a póló megvan. A ruhák a könnyebbik része. Tudom sokszor írtam már, de ez a végleges verzió. Ha ezt nem csinálom meg, akkor semmit! Bár most ez az 1 hónap betesz, legalább mikor visszajövök nem fogom unni a készítést mint most XD
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 09, 2012 11:14 am

Nyaralni mész?:D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Vendég
Vendég




Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeKedd Júl. 24, 2012 1:49 pm

Aha. Amúgy most mobilról vagyok. Találtam wifit XD.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeHétf. Aug. 06, 2012 10:55 pm

Prototype 2 nagyon jó! Mindenkinek ki kell próbálni! Full más mint az 1. Egyszerre 2 képességet is lehet használni, és a páncél nem számít annak. Grafika is hatalmas. Nagyon jó.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 07, 2012 4:42 pm

Hát, én szívesen kipróbálnám, ha lenne egy megfelelő erősségű gépem hozzá Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 2184011984
De a jelenlegivel körülbelül csak "retro" játékokat játszhatok. Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 589397617
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 12:18 am

Használtan jó cuccokat lehet venni hozzá. Elég egy 440 GT videókari és 3 giga ram. Újonnan is van ahol 20.000-ért megszerezheted. Használtan kb 10.000. Tudom az sem kevés, de mégsem 30.000 :)
Ja és amúgy a minimális rendszerkövetelmény egy nagy kamu. 2 magos 2.6-os proci kéne neki, de nekem 1 magos 2.2-es van és megy XD. Mondjuk néha lefagy de ki lehet bírni. Amúgy Mack készül :))
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeSzer. Aug. 08, 2012 12:11 pm

Én mostanában nagyon konzolpárti lettem, inkább arra gyűjtenék, mert azon fix, hogy amit megveszek rá az megy... géppel meg kockázatos, rengetegszer megjártuk már xD

Mack*3*
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Vendég
Vendég




Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 3:21 am

Konzolokkal az a baj hogy a grafika nagyon de nagyon gyenge, és a pc verzióhoz képest ha jól tom kicsit butább a játék. De nem tom lehet hogy jó az is. Még nem volt konzolom úgyhogy bármi meglehet :)
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 10:54 am

Ez igaz, ezt utálom én is a konzolban Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 2184011984
Például a Need For Speed Pro Street nagyon lemaradt a PC verzióhoz képest. A grafika nagyon le van csépelve, ami még tűrhető is lenne helyenként, de nem értem miért kellett például kivenniük a mozgó hátteret a versenynapok menüjéből (elvégre az csak egy videófájl a háttérben, semmi különös). Nem beszélve a mesterséges intelligenciáról. Túl könnyű leverni az ellenfeleket. Kifejezetten a "királyokat", akiknek a legjobbaknak kéne lenniük. Őket a legkönnyebb legyőzni. Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 589397617
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 1:14 pm

Van itt élet rendesen gyerekek! :D
Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Tumblr_mc6ltz2QJa1rj29tpo1_400
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Nov. 01, 2012 4:57 pm

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Tumblr_m5xo9h5X3E1qgfdhto1_500
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 11:01 am

LOL party hard
Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 091024ee3dff58685
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeVas. Nov. 24, 2013 1:07 pm

Jó, hát én még lógok egy Em-mel, megírom és máris lesz itt élet :D Meg majd szekálom kicsit Shannát Sam-ért, aztán beindulunk újra ˇˇ Bár a chaten azért van még élet napi szinten x,D

Szia, Harlo!:3
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 20, 2013 9:53 pm

Örülök, hogy ti a chatre napi szinten feljártok, de a fórum attól még kihalt ;_;
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 20, 2013 10:37 pm

Jó, hát én jövök azért fel néha ˇˇ Akarok Em-et is írni, Natet már írtam, hogy megtörjem a csendet ˇˇ
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 3:34 pm

Én viszont nem tudok tenni ez ügyben, mert nálunk Shanna jönne Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 2184011984 
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 4:50 pm

Dehogynem, szekáld te is!!:D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 10:49 am

Én majdnem egy évet vártam mindkettőtökre, úgyhogy psszt, még teljesen jó vagyok időben! ×,D Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 3483132913 
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitimeKedd Feb. 11, 2014 6:18 pm

Jól van na ˇˇ
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *OFF-topic*   Beszélgetés *OFF-topic* - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgetés *OFF-topic*
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Beszélgetés *ON-topic*

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
[Prototype] RPG :: Csevegő :: Csevegő-
Ugrás: