[Prototype] RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A [Prototype] játékra épülő magyar szerepjáték.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Beszélgetés *ON-topic*

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeVas. Ápr. 15, 2012 1:42 pm

Minden Prototype-al és/vagy a szerepjátékkal kapcsolatos téma~
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 12:40 am

Nem láttam még semmi konkrétat, de...



*SPOILER ALERT*

Úgy hallom rosszul végződik a 2? D8 Alex meghal, az egész biztos, mert ezrek sírnak Tumblr-en miatta, de állítólag valami nagyon hülye módon ×,D Beszélgetés *ON-topic* 468785


*/SPOILER ALERT*
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 12:57 am

*SPOILER ALERT*
Ömm igen... igazából nem bánom, legalább már nem kínoz annyira hogy nem játszhatok a játékkal, sőt xD Hát... hard mode-on néztem meg a harcot a végén, és kb semmit nem sérült a játékos Hellerrel, tehát... Alex baromi gyenge benne, és azért hal meg, mert Heller letépi a karját... ಠ_ಠ Illetve utána így már nem csinál semmit és gond nélkül kaszabolja fel. HÁT DE KOMOLYAN?!D': Hát túlélt egy k*baszott atombombát, cafatjaira hullott szét, és gondot jelent neki hogy leszakadt a karja?! Mikor simán összeállt a semmiből újra? xD Meg semmit nem használt azokból a képességekből, amiket az 1-ben már megszereztünk neki, SEMMIT!!DX Csak rohangált, néha csinált valamit amit minden gond nélkül hárítani lehetett, lassú volt és egy nagy nulla ˇˇ'
Na jól van:'D
*VÉGE*
Nem rá haragszok hanem a készítőkre xD


Azért a dumák jók voltak xD
"Emo f*ck"!!!!!! x'D meg "b*tch" XD
Ja meg ami a legjobban tetszett xD
Heller: "Csak ugrálsz itt össze-vissza, a szádon keresztül fogom kitépni a gerincedet!!" Beszélgetés *ON-topic* 228562
Alex: "Nagyon kegyetlen kis ember vagy úgy látom..." Beszélgetés *ON-topic* 392785

:'D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Vendég
Vendég




Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 2:07 pm

Mi ez a PROTOTYPE RPG?
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 3:28 pm

A játékra épülő szerepjáték:)
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 9:29 pm

Nos, igen.
Kicsit bővebben, a Prototype világában (vagyis a Blacklight vírus által fertőzött Manhattan-ben) játszódó szöveges szerepjáték, saját, illetve lefoglalható karakterekkel (akik nagy részüknek adatlapjaik még megírásra vár).
Még mondhatni az oldal is "prototípus" formában van, még a "Tudnivalók és történet" rész is bővebb lesz például. :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 9:34 pm

Tényleg, egyébként mikor játszódunk? 8D Mármint a kitörés után mennyivel? Vagy a játék végéhez képest mennyivel? :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 9:41 pm

Hát elméletileg úgy volt hogy valahogy a két játék között, de szeretnénk Heller-t behozni, tehát... akkor valahogy a második játék folyamán...? xD
Majd még kitaláljuk pontosan xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 10:04 pm

De ott meg már mármás a helyzet a városban, nem? ×D


A hozzászólást Shanna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 28, 2012 10:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 10:18 pm

Már már? XD
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 10:23 pm

M-Á-S ×D
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 11:08 pm

Szóval itt csak irkálni kell? Jobb lenne keresni pár PROTOTYPE fan programozót XD
GTA sa-nak is van multiplayere pedig alapból annak se csináltak... és most az egyik legnépszerűbb game.
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeSzomb. Ápr. 28, 2012 11:35 pm

Igen, hát ha olyan lenne, Prototype Multi lenne a neve xD
De sajnos egyikünk se gépzseni, úgyhogy maradtunk a fórum RPG-nél xD Bár nem lenne rossz egy multi:3
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 12:18 pm

Igen, egy Prototype multiplayer tényleg egy szórakoztató dolog lenne, de a fórumunk teljesen más tészta. :D
Itt nem egy multiplayer-ről van szó, hanem egy szerepjáték fórumról azoknak, akik szeretik a szerepjátékfórumokat. ;D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 9:18 pm

Mi lenne, ha úgy lenne, hogy az első játék után pár nappal játszanánk?:3 De úgy, hogy a második játék első 1-2-3 bnapjában?:3 Akkor lehetne Heller is, de nem lenne annyira más a helyzet (gondolom x,D), mint az elsőben :3

Amúgy ha ilyen fos lesz a kettő, inkább neki se állok :Y
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 9:32 pm

Most össze vagyok egyébként zavarodva, nem tudom a 2 mennyivel következik az első játék utánxD Alex valami 2 évről beszél az elején o_O''
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 9:52 pm

Lehet hagyni kéne a csudába a dolgot (mármint hogy a kettőt is belefésüljük a dologba), főleg, mert Nat pl. azért ilyen hisztis, mert Elizabeth elvesztése még nagyon friss dolog neki. Aztán ott van Em is, aki nem hiszem, hogy 2év után ne találta volna meg Alex-et... béna néha, de nem ennyire x,D
Korábban mintha arról beszéltünk volna, hogy akkor az első után játszódna, a fertőzés kezdete után 2-3 héttel, nem?:O Bár lehet, hogy azt csak álmodtam x,D
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 10:00 pm

Végülis akkor bő egy hónappal az első játék vége után játszódnak itt a dolgok:3 Majd meg lesz szépen minden írva xD
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeVas. Ápr. 29, 2012 10:04 pm

Okés, nekem úgy tökéletes :D
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 4:58 pm

Huh, megijedtem, hogy át kell írnom a dolgaimat karaktertörténet terén ×D Én is néztem a játék elejét, de akkor nem figyeltem eléggé... nem esett le nekem semmilyen két év ×,D Hol mondja? :O
De így akkor jó, ez az egy hónap szerintem minden szempontból jó lesz, mert változások is történhettek ez idő alatt, de az előtörténeteimbe írt "pár hét" is helytálló ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 5:41 pm

"A 'Mercer-vírust' adtam neked. Így hívják, nem? Ugyanaz a vírus, két éve egy huzamban. És ugyanaz a Blackwatch, azért hogy megmentse a várost. Ébredj fel Heller, ez nem vírus járvány. Biofegyvereket tesztelnek..."
"És az isten szerelmére ember... vegyél már fel valami ruhát..." :''D

És még az aláírásom is pont ebből a részből vanx'''D
https://www.youtube.com/watch?v=gNkpT3owv8w 16:05~:D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Vendég
Vendég




Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 7:27 pm

Most így visszatérve a 2 végére, a tesztelők szerintem ultrakönnyű fokozaton vitték végig a játékot hogy gyorsan meglegyenek. Találtam még egy harcvideót, és Mercer 4:00 környékén nagyon brotális!
Itt a vidi
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 7:34 pm

Hát igen, itt többet mutat xD Bár amit én néztem, az is hard-on volt játszva -elméletileg- és alig sebződött a játékos... bár az is igaz hogy rengeteget ugrált, meg a hárításokat is mindig összehozta.
Meg hát jó, persze nem azt mondom hogy (ott is mondjuk) semmit nem tudott Alex, de ahoz képest szerintem gyenge, mint amilyenre mondjuk felturbóztuk a játék végére, ha nem is erőben, de állóképességben és kitartásban:(
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeHétf. Ápr. 30, 2012 9:11 pm

Koffeey írta:
"A 'Mercer-vírust' adtam neked. Így hívják, nem? Ugyanaz a vírus, két éve egy huzamban. És ugyanaz a Blackwatch, azért hogy megmentse a várost. Ébredj fel Heller, ez nem vírus járvány. Biofegyvereket tesztelnek..."
"És az isten szerelmére ember... vegyél már fel valami ruhát..." :''D
Jól van, én valószínűleg elmerültem a grafika szépségében ×,D De azt értettem, ahogy hátraszólt neki, hogy öltözzön fel, looool ×,,,D

És a másik témához hozzászólva, persze, azt túlzás lenne állítani, hogy Heller túl erős lett, illetve hogy Alex meg semmi ahhoz képest, ami volt, de én szerintem kiábrándító kicsit a vége. Persze én Mercer fan vagyok 8D De nem mondom, hogy nem bírom Hellert. Csak nem tetszik ez a végkifejlet. És szerintem nem vagyok vele egedül ^^'
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitimeKedd Május 01, 2012 12:28 am

Nagyon sokan kérték vissza Mercert az első trailer után. Én is így voltam, de végülis nem mindegy hogy kivel vagyunk, ha lezúzhatjuk New Yorkot? XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Beszélgetés *ON-topic* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszélgetés *ON-topic*   Beszélgetés *ON-topic* Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Beszélgetés *ON-topic*
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Beszélgetés *OFF-topic*

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
[Prototype] RPG :: Csevegő :: Csevegő-
Ugrás: