[Prototype] RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A [Prototype] játékra épülő magyar szerepjáték.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Játékok a Középvárosban

Go down 
4 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeKedd Május 22, 2012 7:24 pm

Tudom, akarok őt is, de ezen a héten írogati nem tudom, hogy fogok, mert szombaton nyelvvizsga, és kb. semmit se tudok! Játékok a Középvárosban - Page 2 2388936926 Játékok a Középvárosban - Page 2 1462425060 Játékok a Középvárosban - Page 2 2923627758
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 2:10 pm

Írtam egy Almát Játékok a Középvárosban - Page 2 3333627970 Nem mintha bármi köze lenne bárkihez is, csak már egy ideje megakartam írni egy ilyen jelenetet, csak úgy Játékok a Középvárosban - Page 2 3483132913
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Aug. 09, 2012 2:16 pm

Behoztál egy kis jóleső katonai hangulatot~ Játékok a Középvárosban - Page 2 4213090943
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 12:06 am

Jézus, egy kisebb regény született Jer-rel... már annyira hiányoltam a drágát, hogy most kiírtam magamból Játékok a Középvárosban - Page 2 3483132913 ×,,,D Eszembe jutott, hogy szeretek vele írni Játékok a Középvárosban - Page 2 3458555920 Bár ő talán kevésbé örül a lelkesedésemnek... Játékok a Középvárosban - Page 2 3570000407
Folytatás már az Északi Részen legyen, nem Dínó? :D
Vissza az elejére Go down
Dínósbácsi
Moderátor
Dínósbácsi


Hozzászólások száma : 92
Join date : 2011. Oct. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Elsőfokú Lineáris Birodalom
Karakter: : Fénymásoló kezelő segéd helyettes

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 12:17 am

Ez nagyon jó lett Játékok a Középvárosban - Page 2 3333627970
És igen, azt hiszem akkor a választ rá már oda fogom írni :D
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 11, 2012 12:29 am

Naaagyon-nagyon jó lett*3* Tiszta izgalmas, annyira jól megírtad!! Játékok a Középvárosban - Page 2 2264970690 Szegény Jeremy-t jól lestrapáltad x'D Meg el tudom képzelni ahogy Petra ajtót nyit rá abban az állapotban...x'D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeVas. Szept. 23, 2012 11:19 pm

Holnap korán kelek, úgyhogy nem éjszakázok, de ha hazaértem, írok holnap Sam-et Játékok a Középvárosban - Page 2 1441163769 Már tudom mit akarok, úgyhogy csak a kivitelezés csúszik ×,,D
Vissza az elejére Go down
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 25, 2012 4:44 pm

Aaaaaannyira jó lett Sam, ma írok is neki Nat-et :,,3
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 6:39 pm

Na már ott tartok a nagy visszaolvasásban, hogy Alex lerázta Almát:''D
Jaj de úgy sajnáltam szegény Jeremy-t xD Mindketten olyan csúnya dolgokat írtunk róla Játékok a Középvárosban - Page 2 1462425060 (Jó, hát Alex szegény Em-et sem kímélte...ˇˇ') Kéne neki majd egy új közös jelenet, amiben csinálhat valami menőt >3< Amiben rácáfolhatna hogy nem is olyan hasznavehetetlen szerencsétlen Játékok a Középvárosban - Page 2 1441163769 
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 9:07 pm

Jajj, ez csúnya volt, Koffeey!:Y Szegény Jer :,,D
De valami menő jelenet tényleg járna már neki, Em is hadd pislogjon >3<

Szerk.: Meg ment Nat is, most egy óriási rinyán van túl, bocsi, Shanna :,D Beleőszülsz, mire a kis önéletrajzát végigolvasod majd ˇˇ" De remélem Sam kicsit jobban érzi majd magát, meg nem lesz túl gonci szegény Nattel, nem akart olyan rosszat, csak rém magányos meg szeretethiányos T3T"""
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 9:49 pm

Kikérném magunknak Jer nevében, de ő is tisztában van vele ×D De igen, szeretnék majd neki valami jó kis helyzetet, jelenetet, ahol bizonyíthat :,D
Szegény Nat Játékok a Középvárosban - Page 2 2923627758 Sam is megnyílik majd cserébe, így azért máris közelebb érzi magához őt is, mint az elmúlt napok alatt >//3//< És még közös céljuk is van ×D
Vissza az elejére Go down
Koffeey
Admin
Koffeey


Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Sep. 11.
Age : 32
Karakter: : Alex Mercer, Waylon Park

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 11:11 pm

JigoKuu írta:
Jajj, ez csúnya volt, Koffeey!:Y Szegény Jer :,,D
Én még finom voltamxD
Ha megmentené valahol Em-et az nagyon menő lenne:'''D
Vissza az elejére Go down
http://naruto-szeja.forumotion.net
JigoKuu

JigoKuu


Hozzászólások száma : 180
Join date : 2011. Oct. 21.
Age : 29
Tartózkodási hely : Pokol?:,,D
Karakter: : Emily Burrel, Natalie Grant, Ishida Kaede, Cerio Keith, Buddy Miller

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 9:26 am

Igen, Sammel kezdhetnék előről is akár az ismerkedést x,D Mercert direkt beleraktam, hogy majd együtt utálkozhassanak rajta x,D Hát meg a rinya kellett, na, hátha Sam átérzi, hogy mivan, még ha olyan nyíltan nem is közölte, hogy Greene-elegy pár voltak, az a magánügy része >3<""" De azért talán sejthető xD

Igen, aztán Em is máshogy tekintene rá utána >3<
Vissza az elejére Go down
Shanna

Shanna


Hozzászólások száma : 217
Join date : 2011. Oct. 22.
Age : 33
Tartózkodási hely : A Sötét Oldalon, a sütik miatt
Karakter: : Samantha Cross, Jeremy Evans, Milo Evans, Ten

Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 9:54 pm

Elfogja majd a leszbi-ösztön ×D
Hogy megmenteni meg fogja tudni, abban nem vagyok biztos :,D Mármint Em erősebb nála biztos, Jer legfeljebb valami spec módon emelkedhetne ki >//3//< Az Álcájának a kiterjesztésén gondolkodok, hogy azzal lehetne képes még pár dologra :D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Játékok a Középvárosban - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékok a Középvárosban   Játékok a Középvárosban - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Játékok a Középvárosban
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Játékok Északon
» Játékok Délen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
[Prototype] RPG :: Csevegő :: Szerepjáték megbeszélés-
Ugrás: